שקיות ממותגות

שקיות ממותגות הן כבר מזמן לא מותרות עבור עסקים. 

תחשבו על זה בצורה הבאה. כשאתם הולכים לסופר, אתם יוצאים עם שקיות ניילון פשוטות, אולם, אם אתם נכנסים למותג כמו זארה, למשל, בסוף הקנייה תקבלו שקית קרטון מעוצבת.

מה ההבדל? מיתוג. הסופר מראה לכם שקניית מזון היא משהו שאתם עושים כל יום, כל הזמן, לכן, לא משקיעים בשקיות. לעומת זאת, כשאתם נכנסים לחנות מותג, העיצוב בחנות, השקיות, כולם רומזים לכם שמדובר כאן במותג, כנראה תשלמו יותר, אבל תהיו מיוחדים.

אז איך מייצרים שקיות ממותגות? האם הם באמת עוזרים לעסקים ואם כן, איך? כל התשובות במאמר הבא. 

איך מייצרים שקיות ממותגות?

שקיות ממותגות עושים בדרך כלל על ידי חברה שמתמחה בייצור אריזות, על פי רוב, למגזר העסקי. כל שקית ממותגת עוברת כמה שלבים.

בשלב הראשון צריך לעצב את השקית. זה כולל להטביע את הלוגו במקום הנכון, לבחור את סוג השקית ועוד. למה? כי כמו שאתם בוודאי מכירים, שקיות יש באיכויות שונות. למשל, מותגים יוקרתיים, ישתמשו בשקיות נייר ולא בניילון. 

בשלב השני מייצרים את כל השקיות והופכים אותן לחבילות חבילות, עבור אותה חברה. 

לא כולם מספקים את כל התהליך, ישנן חברות שמתמקדות רק בייצור של השקית, בלי לכוון אתכם בעיצוב, אצלנו, אנחנו מאמינים בתהליך שלם ולכן, אנחנו מעמידים לרשותכם מעצב גרפי מקצועי שינחה אתכם בעיצוב השקית. 

האם שקיות ממותגות באמת עוזרות לעסקים?

התשובה היא, חד משמעית, כן. תהליך מיתוג, לא קורה ביום אחד. רק כשהלקוחות נחשפים למותג שלכם כל הזמן, בסוף הוא הופך אצלם לאופציה הראשונה כשהם חושבים על כך שהם צריכים בגדים, למשל. 

שקיות שנמצאות כל הזמן בבית הלקוח, עושות עבודה מעולה עם המיתוג, בפרט אם הן איכותיות ומחזיקות מעמד לאורך זמן. 

הלקוח רואה כל הזמן את המותג שלכם, שוב ושוב, עד שאתם הופכים אצלו, בצורה לא מודעת, לבחירה הראשונה בתחום שלכם.

לסיכום וסיום, שקיות ממותגות צריכות להיעשות בצורה מדויקת ומקצועית כדי ליצור את הרושם שאתם רוצים וכמו כן, הם יכולים לעשות עבודה מעולה למיתוג שלכם בעסק.