שקיות לענף התעשיה

האם השקיות שיש לכם בבית מתאימות לענף התעשייה? מסתבר שלא. במאמר הבא תופתעו לגלות עד כמה שקית יכולה להפוך למתוחכמת כדי לספק את הצרכים של התעשייה בתחום. 

כשאתם קונים מוצר בסופר, אתם לוקחים שקית שנועדה למטרה אחת, לעזור לכם להחזיק את המוצרים בנוחות. היא אמורה להחזיק מעמד בדיוק עד שתגיעו לבית ואם תעמיסו עליה יותר מידי, היא תקרע.

אבל מה עושים כשהשקית צריכה להחזיק עשרות קילוגרמים? מה עושים כאשר המזון שבתוך השקית יתקלקל מאוד מהר ככה שלא יתאפשר לשווק אותו בכלל? כל התשובות במאמר הבא.

איזה שקיות יש בתעשייה והאם זה כמו שלכם?

השקיות בענף התעשייה, עונות על צרכים אחרים לגמרי מהשקיות לשימוש ביתי. רוצים דוגמה? בבקשה. חברה שמפקחת על אתרי בנייה וצריכה לאסוף זבל מצטבר עומדות לפניה שני אפשרויות. אופציה אחת להעמיד מכולה בתחתית האתר ולזרוק את כל הפסולת דרך מסילה מראש הבניין עד למטה.

אבל זה עדיין לא פותר את הבעיה. בתוך הקומות של הבניין יש הרבה זבל, אותו אפשר לאסוף רק לשקיות. כמובן, לא היינו ממליצים לכם לנסות לזרוק שברי אבנים ומלט יבש בשקית ניילון.

הפתרון בשבילם הוא ליצור שקית או שק סופר חזק שיוכל להרים באוויר על ידי טרקטור או מנוף עשרות קילוגרמים בלי להיקרע. 

אז איך מייצרים שקיות כאלו?

כדי לייצר שקיות חזקות יותר ממה שאתם מכירים, אנחנו משתמשים בחומרים כימיים שמעבים את סיבי השק והופכים אותו כמעט לבלתי קריע. 

כך, באתרי בנייה יכולים להשתמש בשקיות לצורך פינוי הפסולת בלי לחשוש שהם יקרעו. 

אלו עוד צרכים יש לתעשייה בשקיות מיוחדות?

צרכים נוספים יכולים להיות, למשל, אריזות מזון. כדי שהמזון יחזיק מעמד האריזות צריכות להיות מחומרים שתומכים בשמירת המאכל, החומרים המשמרים לבד לא מספיקים עם האריזה לא תתאים. כאן מדובר כבר ממש בהבדל האם אפשר לשווק את אותו מוצר או לא. 

אם למוצר אין חיי מדף ארוכים, השיווק שלו נעשה יותר מסובך, יותר יקר והמחיר של המוצר יותר זול כדי שלא יישאר על המדף ויתקלקל. 

ולסיום, בדיוק בשביל זה אנחנו משתמשים בחומרים הסודיים שלנו כדי ליצור שקיות שיתאימו לשימור האוכל וכן שיהיו מספיק חזקים כדי לא להיקרע בשום מצב.