גלילי פוליאתילן

גלילי פוליאתילן, למרות השם המסובך שלהם, הם מוצר שימושי להפליא בהרבה תעשיות שונות. מהם גלילי הפוליאתילן? ובכן, מדובר בגלילי הדבק הגדולים שעוטפים בהם מוצרים כדי לשלוח אותם להובלה. 

האיכות של הגליל קובעת עד כמה המוצרים לא יינזקו או יינזקו במהלך ההובלה. ככל שהדבק יעטוף את המוצרים יותר חזק ולא ייתן להם לזוז, ההובלה תעבור בשלום והמוצר יגיע לבית הלקוח חדש ללא שריטה. 

אז אלו תעשיות משתמשות בגלילי הפוליאתילן? האם כל מוצר צריך להיעטף בגליל הזה לפני שהוא יוצא לדרכו לבית הלקוח? ערכנו לכם הכרות קצרה עם גליל הקסם, גליל הפוליאתילן.

למה צריך גלילי פוליאתילן?

גלילי פוליאתילן מאפשרים להעביר מוצרים בהובלות מבלי שיגרם להם נזק על ידי הטלטולים של הנשיאה. אז האם זה אומר שכל מוצר צריך גליל? ממש לא. בדרך כלל הצורך נוצר כשצריכים לחבר כמה מוצרים במקביל או שיש בסיס למוצר.

רוצים דוגמה? בבקשה. נניח והזמנתם מכונת כביסה חדשה. איך לדעתכם מביאים את מכונת הכביסה? כמובן, במשאית של החברה. אולם חשוב שתדעו, ההובלה משתמשת בגלילי פוליאתילן כדי לחבר את מכונת הכביסה למשטח שמתחתיה כדי שלא תישרט במהלך הדרך. 

אותו דבר בדיוק כאשר צריך לחבר כמה מוצרים ביחד, למשל, קרשים לפרגולה שאתם בונים בחצר, הם יגיעו בדרך כלל עטופים בגליל כדי לאגד אותם יחד בצורה נוחה. 

איך מייצרים את גלילי הפוליאתילן?

כדי לייצר גליל איכותי יש צורך בשני מרכיבים עיקריים. פלסטיק חזק ועם זאת גמיש, חומר דבק מעולה. בגלל שהגלילים משמשים בדרך כלל למוצרים כבדים, הם אמורים להיות עמידים בטלטולי דרכים, רק שילוב של פלסטיק חזק וגמיש עם דבק טוב, יוכל למנוע מהמוצר לזוז לאורך הנסיעה. 

אצלנו במפעל אנחנו מאמינים שמוצר טוב צריך להיעשות כולו על ידינו. לכן אנחנו אחראיים להביא וליצור את הדבק הטוב ביותר, לוודא שהאיכות של הניילון מספיק חזקה ומצד שני מספיק גמישה, כך מתקבל המוצר היעיל ביותר עבור הצורך של החברות והמפעלים. 

אז אם אתם צריכים גלילים למטרות תעשייתיות או אפילו לבית שלכם, פשוט פנו אלינו ונשמח לעזור.