קנה פלסט בע"מ

אודות החברה

חברת קנה פלסט בע"מ נוסדה בשנת 1974 ומאז היא מתמחה בייצור ובשיווק מגוון מוצרי פוליאתילן לשימוש רחב בכל ענפי המשק, ובהזמנה ייחודית לכל דורש. ייחודו של מפעלנו הוא בייצור העצמי של המוצרים, המקנה לנו את האפשרות לייצר בדיוק על פי הזמנת הלקוח, תוך שמירה על מחירים אטרקטיביים וללא פערי תיווך. כך שכל תהליך הביצוע, החל משלב התכנון, דרך שלב העיצוב הגרפי ועד לביצוע עצמו, אתם – הלקוחות, יכולים להיות בטוחים שהמוצר שלכם מיוצר בדיוק על פי הזמנתכם – וארוז בידיים טובות.

מפעל החברה משתרע על שטח של 1,000 מ"ר וכולל מגוון מכונות ייצור והדפסה, המסוגלות לבצע עבודות מכל סוג גודל וצבע, בהתאם לדרישות הלקוח. המכונות החדשניות והמתקדמות בהן מצויד המפעל מאפשרות ייצור ואספקה מהירים של המוצרים, וכן אספקת פתרונות עבור עבודות מיוחדות. המפעל מייצר שקיות ניילון בכל גודל, במגוון צבעים ודרגות שקיפות, ובשילוב הדפסות ברוחב של עד 200 ס"מ, בהתאם לדרישות הלקוח. כמו כן מייצר המפעל גלילי ניילון ושרוולים חלקים ומודפסים, ומוצרים שונים בהדפסת פרוצס עד שישה צבעים. אנו מעניקים ללקוחותינו מוצרים איכותיים בגימור מעולה.

המפעל מאויש על ידי צוות עובדים מיומן ומקצועי, כאשר כל עובד מתמחה בחלק מסוים של תהליך הייצור, החל משלב הטיפול בחומרי הגלם, דרך עבודה עם אקסטרודרים, ועד להדפסה וחיתוך מדויקים של המוצר.

איכות ללא פשרות
החברה עושה שימוש בחומרי גלם מובחרים ואיכותיים, העומדים בתקן הישראלי ובתקנים עולמיים. העבודה מתבצעת במכונות המתופעלות בצורה הטובה ביותר, על מנת להגיע לאיכות הגבוהה ביותר של מוצריה – ממנה נהנים כל הלקוחות. כמו כן, ההדפסות מתבצעות ברזולוציה גבוהה, המאפשרת מגוון צבעים וצורות בהתאמה אישית לכל דרישה.

במחלקת השירות והמכירות של החברה, נציגי השירות מבטיחים ללקוחות החברה מענה ומעקב צמוד לייצור, לאיכות ולעמידה בלו"ז אספקות שוטפות. החברה הנה בעלת מערך חלוקה עצמאי, לכל רחבי הארץ.                                

החברה מייצרת ומשווקת מגוון רחב של מוצרים, הכולל:
גלילי פוליאתילן, יריעות, שקים, שקיות, שקיות פס סגר, שקיות אנטי-סטטיות, שקים בתלישה, שקיות לענף הרפואה ומוצרים נלווים.

המאפיין את חברת קנה פלסט ואשר דרכו החברה הגיעה לאין ספור לקוחות מרוצים, הוא רמת השרות – מקצועי, בטיחותי, איכותי, אמין ומהיר.

במהלך שנות עבודתנו הרבות, עבדנו עם מגוון רחב של לקוחות, השבים ונעזרים בשירותינו לייצור המוצרים המזוהים איתם, ביניהם חברות גדולות במשק, כגון: אלקטרה, אופטיקנה, בנק הפועלים, בנק הבינלאומי, הטכניון חיפה, מחלבות טרה, מפעלי ים המלח, מאיר חב' למשאיות, מרכז טכנולוגיות חינוכיות (מט"ח), עלית, עמינח, קרביץ, תדיראן, רב בריח, וכן מאות לקוחות קטנים ובינוניים בכל רחבי הארץ.

אנו מתחייבים לשרת אתכם נאמנה באמינות וביושר, ולספק לכם מוצר איכותי במחירים אטרקטיביים. נשמח לעמוד לרשותכם!

רוצה לדעת יותר ו/או לקבוע פגישה – צור עמנו קשר בטלפון: 6189671 – 03